More Website Templates @ TemplateMonster.com - January28, 2013!

Pokoje

Romantika, rodinná relaxace, ale i krátkodobý pobyt pro podnikatele v srdci České republiky, 20 minut autem od Prahy, uprostřed nádherné přírody , v podzámčí nejkrásnějšího českého zámku Konopiště.

Pro větší akce ( svatby, konference, školení) využijte kapacitu našeho vedlejšího 79 lůžkového hotelu Konopiště – Nová Myslivna www.hotel-konopiste.cz

D’Este

Stylový apartmán vybavený v duchu doby Františka Ferdinanda D´Este a jeho ženy Žofie.

Apartmán je vhodný pro romantickou svatební noc nebo rodinnou dovolenou.

K vybavení pokoje patří TV-SAT, internet, trezor, minibar, sprchový kout a klimatizace.

 

Discreet

Apartmán se vstupem mimo recepci. Velká manželská postel, vana, plně vybavená kuchyně. Vhodné i jako byt.

Apartmán je vhodný pro romantickou svatební noc či dlouhodobý pronájem.

K vybavení pokoje patří TV-SAT, internet, trezor, minibar, vodní postel a plnohodnotná kuchyně. Parkování přímo před vchodem do pokoje.

 

Hatany

Apartmán se vstupem mimo recepci. Velká manželská postel, vana, plně vybavená kuchyně s pračkou a myčkou. Vhodné i jako byt.

Apartmán je vhodný pro romantickou svatební noc či dlouhodobý pronájem.

K vybavení pokoje patří TV-SAT, internet, trezor, minibar a plnohodnotná kuchyně. Parkování přímo před vchodem do pokoje.

 

Modré z nebe

Romantický blankytně modrý apartmán ze kterého se Vám nebude chtít nikdy odejít…

Apartmán je vhodný pro rodinnou dovolenou nebo romantickou svatební noc.

K vybavení pokoje patří TV-SAT, internet, trezor, minibar, sprchový kout a klimatizace.

 

Sen

Nějvětší a nejkrásnější apartmán v pensionu. Užijte si luxusu. Velká vodní manželská postel, velký obývací pokoj a kuchyně. Dětská ložnice se samostatnou TV a třemi lůžky.

Apartmán je vhodný pro rodinnou dovolenou, romantickou svatební noc, diskrétní jednání či slavnostní oběd do 8 osob.

K vybavení pokoje patří TV-SAT 108cm, SAT-TV v dětském pokoji, internet, trezor, minibar, vířivá vana, klimatizace, romantická ložnice s vodní postelí.

Tento apartmán je i hojně využívaný i pro přípravu nevěsty před odjezdem na svatební obřad ( auta se zdobí před pensionem) nebo jako zásnubní apartmá.

 

 

Šachy

Stylový apartmán s šachovou koupelnou a dekoracemi s šachovou tématikou a filmovými fotografiemi americké herečky  Audrey Heburn. Apartmán má oddělené postele a možnost přistýlky na rozkládací sedací soupravě.

Apartmán je vhodný spíše pro zákazníky bez nároku na manželskou postel. Nicméně rozkládací sedací souprava vytvoří 160 cm široké lůžko.

K vybavení pokoje patří TV-SAT, internet, trezor, minibar, sprchový kout a klimatizace.

Ubytování

Od roku 2018 nabízíme nově i kapacitu nově zrekonstruovaného hotelu Konopiště Nová Myslivna s kapacitou 79 lůžek. Hotel je vzdálen 50 metrů od Pensionu Konopiště.

Pro zamilované
Diskrétní klidné prostředí. Romantické apartmány pro zamilované. Zařizování svateb na zámku Konopiště. Týdenní svatební cesta v našem pensionu s 30% slevou, pro páry které se braly méně než 2 roky před návštěvou pensionu. Zařízení svatební hostiny na Konopišti . Splníme i mnoho vašich speciálních přání (jízdu kočárem na Konopiště, svatební hostina pod širým nebem apod.)
Pro podnikatele a obchodní cestující
Všechny pokoje jsou vybaveny PC s internetem. Okolí pensionu je pokryto silnou WiFi. Řiďte svoji firmu přímo z Pensionu Konopiště, dopřejte si 1 – 3 denní pauzu a buďte přesto ve spojení se svojí společností. Dlouhodobé pronájmy apartmánů. slevy pro opakované služební návštěvy.
Pro rodiny s dětmi
Dětské pokoje. Family friendly ubytovací zařízení. Zapůjčení celé řady sportovního a herního vybavení. Velké dětské hřiště u pensionu. Profesionální trampolína Spritfire.  Zapůjčení kol a koloběžek. V blízkosti pensionu diskgolfové hřiště, bazény, možnost sjetí řeky Sázavy, jízdu na koni, tenisové kurty, squash, golfové hřiště, kroketové hřiště, možnosti rybaření a houbaření.