More Website Templates @ TemplateMonster.com - January28, 2013!

Pokoje

Romantika, rodinná relaxace, ale i krátkodobý pobyt pro podnikatele v srdci České republiky, 30 minut autem od Prahy, uprostřed nádherné přírody , v podzámčí nejkrásnějšího českého zámku Konopiště.

Pro větší akce ( svatby, konference, školení) využijte kapacitu našeho vedlejšího 79 lůžkového hotelu Konopiště – Nová Myslivna www.hotel-konopiste.cz

D’Este

Stylový apartmán vybavený v duchu doby Františka Ferdinanda D´Este a jeho ženy Žofie.

Disponuje ložnicí (manželská postel + samostatné lůžko), koupelnou se sprchovým koutem, obývacím pokojem (rozkládací pohovka + 1 samostatné lůžko).

Celkový kapacita apartmánu je 4 lůžka + přistýlka. Vhodný pro páry i pro rodinu s dětmi.

K vybavení pokoje patří TV-SAT, internet, trezor, minibar a klimatizace.

 

Discreet

Tento apartmán má samostatná vchod mimo společné prostory pensionu. Je zde ložnice s manželskou postelí, koupelna s vanou, plně vybavená kuchyně a obývací pokoj s rozkládací pohovkou. Celková kapacita je 2 lůžka + přistýlka. Vhodný i pro dlouhodobé pobyty.

K vybavení pokoje patří TV-SAT, internet, trezor, minibar. Parkování přímo před vchodem do pokoje.

 

Hatany

Apartmán má samostatný vchod mimo společné prostory pensionu. Nachází se zde manželská postel, kuchyňský kout, koupelna s vanou.

Je vhodný pro páry a pro jednotlivce na služební cestě (velký psací stůl) i pro dlouhodobé pobyty.

K vybavení pokoje patří TV-SAT, internet, trezor, minibar. Parkování přímo před vchodem do pokoje.

Modré z nebe

Nebesky modrý apartmán ze kterého se Vám nebude chtít nikdy odejít…

Disponuje ložnící s manželkou postelí, koupelnou se sprchovým koutem, obývacím pokojem s rozkládací pohovkou. Celková kapacita je 2 lůžka + přistýlka.

K vybavení pokoje patří TV-SAT, internet, trezor, minibar a klimatizace.

 

Sen

Náš největší a nejromantičtější apartmán disponuje ložnicí s vodním dvoujlůžkem. V druhé ložnici se nachází palanda a samostatné lůžko. Kuchyňský kout je propojen s obývacím a jídelním prostorem. V koupelně se nachází velká vířivá vana.

Vhodné pro rodiny s dětmi a páry. Často využíváno jako svatební apartmá. Celková kapacita je 5 lůžek + přistýlka.

K vybavení pokoje patří TV-SAT, SAT-TV v dětském pokoji, internet, trezor, minibar, vířivá vana, klimatizace, romantická ložnice s vodní postelí.

   

Šachy

Apartmán s ložnicí s 2 oddělenými postelemi, obývacím pokojem s rozkládací pohovkou a koupelnou s šachovou tématikou. Celková kapacita je 2 lůžka + přistýlka.

K vybavení pokoje patří TV-SAT, internet, trezor, minibar a klimatizace.

Ubytování

Od roku 2018 nabízíme nově i kapacitu nově zrekonstruovaného hotelu Konopiště Nová Myslivna s kapacitou 77 lůžek. Hotel je vzdálen 50 metrů od Pensionu Konopiště.