More Website Templates @ TemplateMonster.com - January28, 2013!

O našem Pensionu

image_3

Náš pension se nachází v podzámčí Konopiště – jednoho z nejkrásnějších českých zámku. Je vzdálen 40 km od Prahy a 1km od města Benešov, kde je se nachází řada restaurací, kaváren a obchodů.

Celý areál je situován v přírodě, na jedné straně lemován lesem, na druhé potokem. Pro děti máme vybudované dětské hřiště, dospělý si zde najdou svůj koutek k relaxaci či si dětmi mohou zahrát stolní tenis, badminton, zahradní šachy, diskgolf, kroket, petanque…nebo si zdarma půjčit koloběžky či šlapací čtyřkolky a projet se po zámeckém parku a okolí.

Pension disponuje 6ti apartmány s celkovou kapacitou 17 lůžek a 6 přistýlek. Všechny apartmány mají svojí koupelnu a tři dokonce plně vybavenou kuchyni. V budově se také nachází Muzeum historických motocyklů, jehož prohlídka je pro naše hosty zdarma. V ceně ubytování je samozřejmě snídaně formou bufetu a parkování před budovou hlídané kamerovým systémem.

V roce 2017 jsme zakoupili vedlejší hotel Konopiště – Nová Myslivna, který po námi provedené rekonstrukci v zimě 2018 od léta 2019 nabízí dalších 79 lůžek . 

Těšíme se na vás

 

Penzion Konopiště