More Website Templates @ TemplateMonster.com - January28, 2013!

O našem Pensionu

image_3

Chcete strávit romantickou noc s přítelkyní a požádat jí o ruku, romantické líbánky, týdenní klidnou rodinnou dovolenou nebo se jen na chvíli zastavit v srdci Čech během Vaší služební cesty a sejít se v klidu s důležitými obchodními partnery? Pension Konopiště Vám splní všechna tato přání.

Uprostřed nádherné přírody v podzámčí nejkrásnějšího z českých zámků můžete najít klid, romantiku, ideální prostředí pro děti a přitom být ve středu České republiky, nedaleko od Prahy a být ve spojení s celým světem, svojí rodinou či firmou přes PC. Exklusivitou Pensionu Konopiště je nejen jeho poloha na Konopišti, ale také jeho umístění v budově Muzea historických motocyklů. Přes velkou prosklenou výlohu snídaňové místnosti můžete obdivovat krásu části největší české expozice motocyklových veteránů – prohlídka muzea s odborným průvodcem je pro naše hosty zdarma. Ke každému našemu hostu máme individuální přístup a snažíme se mu snést Modré z nebe.

V pensionu se nachází 6 apartmánů – každý má své vlastní jméno a svůj originální design. Tři apartmány mají i plně vybavenou kuchyň. Každý je vybaven minibarem, trezorem a klimatizací. Nabízíme 2 – 5ti lůžkové pokoje s možností přistýlek. Celková kapacita pensionu je 17 lůžek + 6 přistýlek. Více o jednotlivých apartmánech včetně fotogalerie, půdorysů a virtuální prohlídky se dozvíte v záložce Pokoje.

Odkudkoliv z pensionu se můžete zdarma připojit k síti WIFI. Na recepci si také můžete zdarma zapůjčit GoogleBook. Nabízíme ubytování včetně bohaté bufetové snídaně. Za příplatek Vám snídani doručíme až na pokoj. Parkování je možné zdarma přímo před pensionem – parkoviště je hlídané kamerovým systémem. Vítáni jsou i Vaši domácí mazlíčci.

Ubytování

Hotel Konopiště Nová Myslivna 
Náš partnerský hotel se nachází 100m od pensionu. Nabízí několik typů ubytování – od nově vybavených pokojů s vlastním soc. zařízením až po menší pokojíčky se společným soc. zařízením. Hotel disponuje restaurací, letní terasou a Clubem Hubert. Více informací na www.hotel-konopiste.cz.

Pro zamilované
Romantické apartmány pro zamilované. Romantická výzdoba pokoje, květina pro Vaši drahou polovičku, láhev vína či sektu, piknik v zámeckém parku…naše recepční se pokusí splnit všechna Vaše přání. 
Pro podnikatele a managery
Okolí pensionu je pokryto WiFi. Zapůjčení GoogleBooku. Řiďte svoji firmu přímo z Pensionu Konopiště, dopřejte si pauzu a buďte přesto ve spojení se svojí společností. Dlouhodobé pronájmy apartmánů.
Pro rodiny s dětmi
Dětské pokoje. Zapůjčení hraček a her, přebalovací podložky, nočníku… Velké dětské hřiště u pensionu, diskgolf hřiště, velké zahradní šachy, petanque, kroket… Jsme BABY FRIENDLY. Zapůjčení kol a koloběžek. V blízkosti pensionu minigolf, bazény, možnost sjetí řeky Sázavy, jízda na koni, tenisové kurty, squash, golfové hřiště, kroketové hřiště, možnosti rybaření a houbaření.