More Website Templates @ TemplateMonster.com - January28, 2013!

O našem Pensionu

image_3

Chcete strávit romantickou noc s přítelkyní a požádat jí o ruku, romantické líbánky, týdenní klidnou rodinnou dovolenou nebo se jen na chvíli zastavit v srdci Čech během Vaší služební cesty a sejít se v klidu s důležitými obchodními partnery? Pension Konopiště Vám splní všechna tato přání.

Uprostřed nádherné přírody v podzámčí nejkrásnějšího z českých zámků můžete najít klid, romantiku, ideální prostředí pro děti a přitom být ve středu České republiky, nedaleko od Prahy a být ve spojení s celým světem, svojí rodinou či firmou přes PC. Exklusivitou Pensionu Konopiště je nejen jeho poloha na Konopišti, ale také jeho umístění v budově Muzea historických motocyklů. Přes velkou prosklenou výlohu snídaňové místnosti můžete obdivovat krásu části největší české expozice motocyklových veteránů – prohlídka muzea s odborným průvodcem je pro naše hosty zdarma. Ke každému našemu hostu máme individuální přístup a snažíme se mu snést Modré z nebe.

V pensionu se nachází 6 apartmánů – každý má své vlastní jméno a svůj originální design. Tři apartmány mají i plně vybavenou kuchyň. Každý je vybaven minibarem, trezorem a klimatizací. Nabízíme 2 – 5ti lůžkové pokoje s možností přistýlek. Celková kapacita pensionu je 17 lůžek + 6 přistýlek. Více o jednotlivých apartmánech včetně fotogalerie, půdorysů a virtuální prohlídky se dozvíte v záložce Pokoje.

Odkudkoliv z pensionu i jeho okolí se můžete zdarma připojit k síti WIFI. ( od 8/2018 jsme připojeni na optickém kabelu s vysokorychlostním internetem)  Nabízíme ubytování včetně bohaté snídaně formou bufetu ve snídaňové místnosti přímo mezi mezi motocyklovými exponáty. Za příplatek Vám snídani doručíme až na pokoj. Parkování je možné zdarma přímo před pensionem – parkoviště je hlídané kamerovým systémem.  Pro motorkáře za příplatek nabízíme parkování přímo v muzeu motocyklů pod zabezpečením a kamerami. Vítáni jsou i Vaši domácí mazlíčci.

V roce 2017 jsme zakoupili vedlejší hotel Konopiště – Nová Myslivna, který po námi provedené rekonstrukci v zimě 2018 od léta 2019 nabízí dalších 79 lůžek . Hotel dále nabízí Restauraci Nová Myslivna 320 míst k sezení + 128 míst terasa a dále Restauraci Club Hubert  až 65 míst a 54 míst venkovní zahradní posezení.  Svatby, školení, firemní oslavy, výstavy, plesy.

 

Těšíme se na vás

 

Petra, Jiří, Martin, Matyášek a Lucinka Stibůrkovi

Penzion Konopiště a Hotel Konopiště Nová Myslivna

Ubytování

Hotel Konopiště Nová Myslivna
V roce 2017 zakoupila naše společnost vedlejší 79 lůžkový hotel Konopiště Nová Myslivna. Hotel nabízí několik typů ubytování – v nově vybavených pokojích s vlastním soc. zařízením. Druhé patro hotelu a 5 pokojů v 1.patře prošlo v první polovině roku 2018 generální opravou stavebních částí a byl zakoupen i zcela nový mobiliář a luxusní pětihvězdičková lůžka FTF. Hotel disponuje restaurací, letní terasou a Clubem Hubert a krásnými exteriéry. Více informací na www.hotel-konopiste.cz.

Pro zamilované
Romantické apartmány pro zamilované. Romantická výzdoba pokoje, květina pro Vaši partnerku, láhev vína či sektu, piknik v zámeckém parku…naše recepční se pokusí splnit všechna Vaše přání. Baťoské zákazník náš pán se snažíme brát skutečně vážně 🙂
Pro podnikatele a managery
Okolí pensionu je pokryto rychlou WiFi ( od 8/2018 budeme na optice ) . Řiďte svoji firmu přímo z Pensionu Konopiště nebo hotelu Konopiště, dopřejte si pauzu a buďte přesto ve spojení se svojí společností. Dlouhodobé pronájmy apartmánů i pokojů.
Pro rodiny s dětmi
Zapůjčení hraček a her, přebalovací podložky, nočníku… Velké dětské hřiště u pensionu, diskgolf hřiště, velké zahradní šachy, petanque, kroket… Chtěli bychom být stále více BABY FRIENDLY – zakoupení vedlejšího hotelu Konopiště Nová Myslivna v 2017 nám umožňuje postupně vybudovat na Konopišti skutečnou Family friendly destinaci.