More Website Templates @ TemplateMonster.com - January28, 2013!

Vše pro Vaše děti

Vaše děti jsou v našem Baby friendly pensionu nejváženějšími zákazníky. Sami máme děti a víme, že když se děti nenudí, můžeme my rodiče relaxovat …

Zdarma k zapůjčení nabízíme:

– dětskou postýlku s peřinkami
– přebalovací podložku
– vaničku, koupací kyblík
– nočník, dětské prkénko, stupátko k umyvadlu
– WIFI free, pro starší děti s možností zapůjčení Google booku
– hry, hračky
– PC s pohádkami
– základní dětskou lékárničku
– ohniště na opékání buřtíků či grilování

-možnost hlídání dětí

Pro hosty pensionu a jejich děti je zdarma k dispozici 18ti jamkové Discgolf hřiště Konopiště (více informací na www.konopiste.eu). U pensionu je i tréninkový discgolf driving range.

Před pensionem je velké dětské hřiště vybavené houpačkami, skluzavkami, pískovištěm, kolotočem, nejbezpečnější světovou trampolínou Springfree, provazolezením. S dětmi si můžete zahrát petanque, kroket, velké zahradní šachy či kuličky.

Nedaleko pensionu je obůrka s muflony, daňky a jeleny a samozřejmě medvědárium medvěda Jiřího. Prohlídka muzea motocyklů Konopiště i Netvořice je pro hosty a děti pensionu zdarma.

 

 

 Frisbee hotel

U Penzionu Konopiště je hostům k dispozici jedno z nejmenších discgolfových hřišť na světě, kde si můžete vyzkoušet rychlou hru na 18 jamek. Hřiště je rozděleno na tři části – praktická, dohazovací a tréninková.

 

Dog Friendly

 

Pejskaři jsou u nás vítáni:-)

 

 

Biker Friendly

Ridici jednostopých vozidel jsou vítáni.

 

 

 

 

Wifi zone

V prostorách Penzionu Konopiště a jeho okolí je pro hosty k dispozici bezdrátové připojení k Internetu zdarma.

 

 

 

PIC 01

Kraj Blanických rytířů

Mýty opředená hora Blaník, která dala celému kraji jméno, se stala jedním z českých národních symbolů. Kousek blanické legendy, místní zručnost, nápaditost a kvalitu najdete v každém regionálním produktu z Kraje blanických rytířů.