More Website Templates @ TemplateMonster.com - January28, 2013!

Vše pro Vaše děti

Vaše děti jsou v našem rodinném pensionu nejváženějšími zákazníky. Sami máme malé děti a víme, že když se děti nenudí, můžeme my rodiče relaxovat.

V přírodním areálu pensionu jsme se proto nachází velké dětské hřiště se skluzavkami, kolotočem, houpačkami, pískovištěm a nejbezpečnější trampolínou Springfree. Společně s dětmi si zdarma můžete zahrát stolní tenis, badminton, petanque, kroket, kuličky či zahradní šachy. V okolí jsme vybudovali diskgolf hřiště a můžete si také zdarma zapůjčit šlapací čtyřkolky či koloběžky a projet se zámeckým parkem. Nezapomeňte také navštívit naše muzeum historických motocyklů, které je umístěné přímo v budově pensionu a jehož návštěvu mají naši hosté v ceně ubytování.

Zdarma k zapůjčení nabízíme

  • dětskou postýlku,
  • dětskou jídelní židličku
  • nočník
  • stupátko k umyvadlu
  • dětskou vaničku či koupací kyblík
  • hry a hračky

V areálu je také ohniště, kde si můžete s dětmi opéct buřtíky nebo Vám můžeme naplnit piknikový koš.

V blízkosti pensionu se také nachází obora s muflony, daňky a jeleny a samozřejmě nezapomeňte navštívit medvěda Jiřího, který má své království přímo na zámku.

 

 

 

 Frisbee hotel

U Penzionu Konopiště bude od 7/2018 hostům k dispozici 9 jamkové diskgolfové hřiště . Hřiště je rozděleno na tři části – praktická, dohazovací a tréninková. Vhodné náročnou diskgolfovou klientelu + část vyhrazena pro začátečníky a děti. Plánek hřiště v přípravě.

 

Dog Friendly

 

Pejskaři jsou u nás vítáni:-). V okolí Pensionu Konopiště a hotelu Konopiště Nová Myslivna se každoročně pořádá až + 15  psích výstav. Ideální prostředí.

 

 

Motorkáři a jejich srazy jsou u nás na Konopišti více než vítáni. Všichni motorkáři mají 50 % slevu na vstupné do muzea motocyklů. Celková kapacita hotelu a pensionu je 110 lůžek. Kapacita restaurace až 400 lidí. Maximální kapacita výdeje 250 jídel za hodinu.  Luxusní pivo Ferdinand vyráběné po staru spodním kvašením. Možnost stanování při srazu v těsné blýzkosti. V roce 2008 u nás parkovalo na srazu více než 300 motocyklů. Pomoc s drobnými defekty, kompresor. Parkování pod zabezpečením v muzeu nebo hotelu za příplatek. Krásné okolní projíždky. Pomoc s organizací jízdy zručnosti. Koncert, podium, grilování prasete, venkovní posezení žádný problém.

 

 

 

 

Wifi zone

V prostorách Penzionu Konopiště, hotelu Konopiště Nová Myslivna a jeho okolí je pro hosty k dispozici bezdrátové připojení k Internetu zdarma. Od 7/2018 budeme mít k dispozici optické připojení k internetu – dokážeme uspokojit i poměrně náročné požadavky na konektivitu ( již za příplatek ).

 

 

 

PIC 01

Kraj Blanických rytířů

Mýty opředená hora Blaník, která dala celému kraji jméno, se stala jedním z českých národních symbolů. Kousek blanické legendy, místní zručnost, nápaditost a kvalitu najdete v každém regionálním produktu z Kraje blanických rytířů.