More Website Templates @ TemplateMonster.com - January28, 2013!

Vše pro Vaše děti

Vaše děti jsou v našem Baby friendly pensionu nejváženějšími zákazníky. Sami máme malé děti a víme, že když se děti nenudí, můžeme my rodiče relaxovat …

Náš cíl je být nejen baby friendly, ale především family friendly – pokud se dítě totálně vyřádí, ale rodiče budou celý den ve stresu kam jejich zlatíčka spadnou – je to vůbec dovolená, free time a relax ? Je před námi ještě dlouhá cesta až zakoupení vedlejšího hotelu Konopiště Nová Myslivna nám dává možnost tuto naši visi postupně začít realizovat.

Petra, Jiří, Matyáš, Lucie a Martin Stibůrkovi

K zapůjčení nabízíme:

– dětskou postýlku s peřinkami
– přebalovací podložku
– vaničku, koupací kyblík
– nočník, dětské prkénko, stupátko k umyvadlu
– WIFI free, pro starší děti s možností zapůjčení Google booku
– hry, hračky
– PC s pohádkami
– základní dětskou lékárničku
– ohniště na opékání buřtíků či grilování

-možnost hlídání dětí po předchozí domluvě

Pro hosty pensionu a jejich děti je zdarma k dispozici 18ti jamkové Discgolf hřiště Konopiště (více informací na www.konopiste.eu).

Před pensionem je velké dětské hřiště vybavené houpačkami, skluzavkami,  kolotočem, nejbezpečnější světovou trampolínou Springfree, provazolezením. S dětmi si můžete zahrát petanque, kroket, velké zahradní šachy či kuličky.

Nedaleko pensionu je obůrka s muflony, daňky a jeleny a samozřejmě medvědárium medvěda Jiřího. Prohlídka muzea motocyklů Konopiště  je pro hosty i děti zdarma.

 

 

 Frisbee hotel

U Penzionu Konopiště bude od 7/2018 hostům k dispozici 9 jamkové diskgolfové hřiště . Hřiště je rozděleno na tři části – praktická, dohazovací a tréninková. Vhodné náročnou diskgolfovou klientelu + část vyhrazena pro začátečníky a děti. Plánek hřiště v přípravě.

 

Dog Friendly

 

Pejskaři jsou u nás vítáni:-). V okolí Pensionu Konopiště a hotelu Konopiště Nová Myslivna se každoročně pořádá až + 15  psích výstav. Ideální prostředí.

 

 

Motorkáři a jejich srazy jsou u nás na Konopišti více než vítáni. Všichni motorkáři mají 50 % slevu na vstupné do muzea motocyklů. Celková kapacita hotelu a pensionu je 110 lůžek. Kapacita restaurace až 400 lidí. Maximální kapacita výdeje 250 jídel za hodinu.  Luxusní pivo Ferdinand vyráběné po staru spodním kvašením. Možnost stanování při srazu v těsné blýzkosti. V roce 2008 u nás parkovalo na srazu více než 300 motocyklů. Pomoc s drobnými defekty, kompresor. Parkování pod zabezpečením v muzeu nebo hotelu za příplatek. Krásné okolní projíždky. Pomoc s organizací jízdy zručnosti. Koncert, podium, grilování prasete, venkovní posezení žádný problém.

 

 

 

 

Wifi zone

V prostorách Penzionu Konopiště, hotelu Konopiště Nová Myslivna a jeho okolí je pro hosty k dispozici bezdrátové připojení k Internetu zdarma. Od 7/2018 budeme mít k dispozici optické připojení k internetu – dokážeme uspokojit i poměrně náročné požadavky na konektivitu ( již za příplatek ).

 

 

 

PIC 01

Kraj Blanických rytířů

Mýty opředená hora Blaník, která dala celému kraji jméno, se stala jedním z českých národních symbolů. Kousek blanické legendy, místní zručnost, nápaditost a kvalitu najdete v každém regionálním produktu z Kraje blanických rytířů.