More Website Templates @ TemplateMonster.com - January28, 2013!

Gastronomie

Na Konopišti či v nedalekém Benešově je řada restaurací, kaváren, cukráren či barů. Pro Vaši snadnější orientaci naleznete níže seznam námi vybraných i s odkazy na jejich webové stránky. Naše recepční Vám rády dají doporučení a nabídku místní gastronomie upřesní.

Restaurace Nová Myslivna – nachází se hned vedle budovy pensionu. Provoz je sezónní – naše recepční Vám otevírací dobu upřesní. Doporučujeme ochutnat konfitované kachní stehno či vepřové kolínko.

Restaurace Stará Myslivna – 300 m od pensionu. Speciality Rakouska-Uherska a vynikající zvěřinové pokrmy. V zimním období doporučujeme navštívit akci Sněz, co zmůžeš.

Restaurace U Zvonice – nachází se v historickém centru Benešova a nabízí vynikající českou i mezinárodní kuchyni. Doporučujeme vyzkoušet jejich sezónní nabídku.

Amigo Steak House – v nově otevřeném nákupním centru Green Park v centru Benešova, jihoamerické steaky a středomořská kuchyně připravovaná ve španělské peci na dřevěné uhlí

Restaurace Dominik – jídelníček je pečlivě sestaven šéfkuchařem Davidem Špidrou, který je  členem Československého svazu kuchařů, má zkušenosti z mnoha zemí světa a několikaletou praxi u legendy české gastronomie Jaroslava Sapíka, nachází se v centru Benešova

Švejk Restaurant – klasická česká kuchyně v centru Benešova.

Restaurace na Bejkárně – klasická česká kuchyně.

Toro – krásná kavárna, cukrárna a restaurace v centru Benešova. Vyrábí si vlastní vynikající dezerty. Osobně doporučujeme makovo-kaštanovou špičku či krémšnitu.

Rancherské speciality – lokální uzenářství a řeznictví s vlastní výrobou a chovem, lahůdkové uzeniny té nejvyšší kvality