More Website Templates @ TemplateMonster.com - January28, 2013!

Gastronomie

Na Konopišti či v nedalekém Benešově je řada restaurací, kaváren, cukráren či barů. Pro Vaši snadnější orientaci naleznete níže seznam námi vybraných i s odkazy na jejich webové stránky. Naše recepční Vám rády dají doporučení a nabídku místní gastronomie upřesní.

Restaurace Stará Myslivna – 300 m od pensionu. Speciality Rakouska-Uherska a vynikající zvěřinové pokrmy. V zimním období doporučujeme navštívit akci Sněz, co zmůžeš.

Restaurace U Zvonice – nachází se v historickém centru Benešova a nabízí vynikající českou i mezinárodní kuchyni. Doporučujeme vyzkoušet jejich sezónní nabídku.

Restaurace U Zlaté Hvězdy – nachází se přímo na náměstí Benešova, nabízí speciality domácí i zahraniční kuchyně, výborné steaky.

Restaurace Corona – v centru Benešova, nabízí polévky, předkrmy, masa, rizota, těstoviny, noky, ryby, saláty a moučníky.

Švejk Restaurant – klasická česká kuchyně v centru Benešova.

Restaurace na Bejkárně – klasická česká kuchyně.

Čas na kávu – krásná stylová kavárna, vynikající káva, čokoláda, dezerty a chlebíčky.

Patisserie La Pausa – krásná kavárna, cukrárna a restaurace v centru Benešova. Vyrábí si vlastní vynikající dezerty. Osobně doporučujeme makovo-kaštanovou špičku či krémšnitu.

Rancherské speciality – lokální uzenářství a řeznictví s vlastní výrobou a chovem, lahůdkové uzeniny té nejvyšší kvality